Центр американських студій, Рада молодих вчених, Факультет міжнародних відносин Львівського національного університету ім. Івана Франка проводять ІІ міжнародну науково-практичну міждисциплінарну конференцію «Сполучені Штати Америки у сучасному світі: політика, економіка, право, суспільство», яка відбудеться 15 травня 2015 року за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, Українського Фулбрайтівського кола, Програми ім. Фулбрайта в Україні, Інституту міжнародної освіти (США).

До участі у конференції запрошуються науковці, аспіранти, здобувачі, студенти та випускники ВНЗ, а також практикуючі фахівці з України та зарубіжних держав, які здійснюють науково-практичні дослідження з американознавчої тематики.

У рамках конференції Українське Фулбрайтівське коло проведе круглий стіл за участю американських та українських фулбрайтівців, а також представників Посольства США в Україні і Програми ім. Фулбрайта в Україні.

Участь у конференції та публікація у збірнику – безкоштовні завдяки підтримці Українського Фулбрайтівського кола, Програми ім. Фулбрайта в Україні, Інституту міжнародної освіти (США).

Робота конференції проводитиметься за такими напрямками:

Секція І. Внутрішньо- та зовнішньополітичні аспекти розвитку США
Політичні інститути та процеси, політична культура та ідеологія. Міжнародні відносини, зовнішня політика, геополітика і міжнародна безпека. Історія.
Секція ІІ. Національні та міжнародні тенденції економічного розвитку США
Світове господарство і міжнародні економічні відносини, економіка та управління національним господарством, гроші, фінанси і кредит, економічна теорія та історія економічної думки, демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика.
Секція ІІІ. Правова система і державне/публічне управління США
Національна юриспруденція, судова практика, міжнародні договори.
Теорія та історія державного/публічного управління, механізми і форми державного/публічного управління, державна служба.
Секція ІV. Суспільство і культура США
Соціологія, культурологія, соціальні комунікації. Літературознавство і мовознавство. Освіта.
За результатами конференції буде опубліковано збірник наукових праць із присвоєнням УДК, ББК та авторського знаку.
Робочі мови конференції: українська, англійська, польська, російська мови.

Місце проведення конференції: Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, вул. Університетська 1, Дзеркальна зала

Форма участі: очна/заочна
Примітка. При заочній участі у конференції, учасник отримує лише електронну версію збірника.
Витрати за проїзд, харчування та проживання здійснюються учасником конференції за власний рахунок або за кошти організації, яка його відрядила.
Організаційний комітет надає сприяння у бронюванні житла на час проведення конференції. Про потребу у бронюванні житла вказувати у заявці про участь.

Заявку на участь у конференції, тези доповіді чи статтю просимо надсилати до 28 квітня 2015 р. на електронну скриньку: us.studiesua@gmail.com

Заявка учасника заповнюється через спеціальну електронну форму он-лайн.
https://docs.google.com/forms/d/1bp8JBriES3Moi_GcViJZNuVgwOQ56CoaUVDgrthlnxI/viewform

Адреса оргкомітету конференції:
79000, Україна, м. Львів, вул. Січових Стрільців, 19, кімн.206
Тел.: +38 067-67-61-827; e-mail: us.studiesua@gmail.com
Секретар Організаційного комітету – Зоряна Миколаївна Зазуляк

Інформація про конференцію: http://international.lnu.edu.ua/us-conference-2015/

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *