HUMANities запрошує учнів 11 класів відвідувати безкоштовні підготовчі курси

Освітній проект HUMANities запрошує учнів 11 класів відвідувати безкоштовні підготовчі курси для складання ЗНО з Англійської мови та Історії України на базі ЧНУ ім. Богдана Хмельницького.

Викладатимуть студенти 3-5 курсів, для яких було проведено підготовчий тренінг від найкращих викладачів України!

Безкоштовні заняття проходитимуть 2 рази на тиждень із використанням нестандартних лекцій та неформальної манери викладання.

Чекаємо на Вас 1 жовтня о 17:00 в ауд. 301 (3 корпус, 3 поверх) ЧНУ ім. Богдана Хмельницького.

FAQ (часто запитують)

Яким чином можна стати слухачем безкоштовних курсів?

Прийти на 1 заняття, яке відбудеться 1 жовтня о 17:00 в 301 ауд. (ЧНУ ім. Богдана Хмельницького, 3 копрус – біля зупинки, 3 поверх) та пройти тестування для всіх учасників, яке дозволить відібрати необхідну кількість учнів.

Чи потрібно попередньо записуватися, щоб стати учасником курсів?

Ні, ми відберемо слухачів за результатами тестування. Якщо Вас просять написати заяву, то це ніяк не пов’язано з нашим проектом.

Хто може брати участь у проекті?

Лише учні 11 класів, котрі наступного року планують вступати до вишів України.

Хто викладає безкоштовні курси з Історії України та Англійської мови?

Студенти ЧНУ ім. Богдана Хмельницького 3–5 курсів із високим рівнем володіння профільного предмету, які пройшли підготовчий тренінг із теми «Ефективне викладання інформації молоддю для молоді».

Як часто проводитимуться заняття з кожного предмету?

Заняття відбуватимуться 2 рази на тиждень.

Учень може самостійно вибрати, в які дні відвідувати заняття:

1 заняття — понеділок або вівторок (залежно від того, коли учень вільний);

2 заняття — четвер або п’ятниця (залежно від того, коли учень вільний).

Наприклад: Іванові зручно ходити у понеділок та п’ятницю, а Олі — у вівторок та четвер.

Чи можемо ми займатися репетиторством?

Студенти — викладачі проекту HUMANities — це волонтери, які викладають просто тому, що їм це подобається. Ми не займаємося репетиторською діяльністю та не працюємо за гроші.

До кого звертатися за додатковою інформацією?

063 786 97 38 — Яна

093 966 11 65 — Ліза