Open Technology Fund (Фонд Відкритих Технгологій): Фонд свободи інтернету по заохоченню прав людини і просування безпечного доступу до глобальних комунікаційних мереж.

Фонд відкритих технологій в даний час приймає проекти на теми: інтернет свобода, спосіб підтримки проектів і людей, які працюють на відкритих і доступних технологіях, орієнтованих на проекти, які сприяють захисту прав людини, свободи інтернету, відкритих товариств, а також сприяти просуванню інклюзивного і безпечного доступу до глобальних комунікаційних мереж.

Фонд свободи Інтернету покращує існуючі інструменти інтернет-свободи, інвестує в нове покоління засобів, які виходять за рамки традиційних «кішки-мишки технік», підтримує проекти, які підкреслюють прикладні дослідження і вирішення технологічних і політичних подій, що впливають на глобальну свободу інтернету. Крім того, існує значний інтерес для зусиль, спрямованих на поліпшення зручності використання технологій інтернет-свободи.

Цілі проектів:

 • Дослідження
 • Розробка технології
 • Навчання

Основні питання:

 • Доступ до мережі Інтернету, в тому числі інструментів для обходу інтернет фільтрів, відключення зв’язку та цензури
 • Усвідомлення доступу, конфіденційності або загрози порушення безпеки і захисних заходів, включаючи практичні керівництва, навчальні програми та додатки, збір даних платформ, і інших зусиль, які підвищують ефективність інструментів інтернет-свободи
 • Підвищення конфіденційності, в тому числі можливості бути вільним від репресивного спостереження і можливості залишатися анонімними при виході в інтернет
 • Безпека від небезпеки або загрози, при доступу в Інтернет, в тому числі засоби шифрування

Фінансова винагорода

Нагорода – це контракт, укладений безпосередньо з заявником. Платіж оформляється на завершення поставлених завдань, заходи і результати по графіку, які зазначені в заявці. Фонд залишає за собою право присуджувати менше або більше коштів, ніж вказано в заявці. Проекти, більше ніж  900 000 або менше ніж 10000 можуть бути визнані технічно непридатними.

Тривалість проекту

Тривалість проекту, як правило, від 6 до 18 місяців. Іноді Фонд може розглянути прохання продовжити існуючий контракт. Будь-яке таке рішення буде залежати від наявності фінансових коштів, задовільного прогресу заявників, і рішення про те, що подальше фінансування буде в інтересах пріоритетів програми.

Кандидати:

Ідеальні кандидати повинні використовувати, підтримувати та розробляти відкриті і доступні технології, заохочувати права людини та відкрите суспільство, а також сприяти просуванню інклюзивного і безпечного доступу до глобальних комунікаційних мереж. Крім того, повинні бути дотримані наступні критерії:

 • Люди різного віку, незалежно від громадянства, місця проживання, віросповідання, статі або інших факторів, за винятком того, що Фонд не зможе підтримувати заявників з країн з експортними санкціями з США
 • Некомерційні та недержавні організації, бізнес організації
 • Некомерційний університет або науково-дослідна установа
 • Консорціуми з декількох людей, організації з однією людиною, організація, призначена в якості ведучого претендента
 • Можливість продемонструвати досвід адміністрування успішних проектів, бажано описати цей досвід. Фонд залишає за собою право запросити додаткову інформацію про організацію
 • Не дублювати програми, які вже фінансуються іншими організаціями
 • Не підтримувати політичних та терористичних кандидатур та організацій.

Фонд визначає пріоритетність проектів, що надходять від фізичних осіб або організацій, які є новими для спільноти інтернет-свободи і вимагають менше, ніж 300 000 $ для проектів з тривалістю менше 12 місяців.

Дедлайн: 1 липня 2017 року

Подати заявку

Для більш детальної інформації перейдтіть за посиланням: https://www.opentech.fund/requests/internet-freedom-fund

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *