22 травня 2015 року на історичному факультеті Житомирського державного університету імені Івана Франка відбудеться Всеукраїнська наукова конференція «Війни і збройні конфлікти у Східній Європі в ХХ – на початку ХХІ століть»

Пропонуються теми для обговорення:
Історіографія та джерела історії війн і збройних конфліктів у Східній Європі в ХХ – на початку ХХІ століть.
Події в Україні та світі напередодні Першої і Другої світових воєн та локальних збройних конфліктів другої половини ХХ – початку ХХІ століть.
Стан післявоєнного облаштування політичної карти світу.
Воєнні дії на українських землях та європейському театрі воєнних дій; рух Опору (партизанський і повстанський рух, підпільна боротьба).
Економічна складова збройних конфліктів світового та локального масштабів: мобілізація національних і державних матеріальних ресурсів; мілітаризація економіки; окупаційний режим; економічне пограбування жертв агресії тощо.
Соціальний аспект збройних конфліктів світового та локального масштабів: масові переміщення населення; повсякдення в умовах окупації; міжетнічні та міжнаціональні конфлікти; колабораціонізм; військовополонені тощо.
Інформативний простір в умовах війни та збройних конфліктів.
Війна в історичній пам’яті.

Особи, зацікавлені взяти участь у роботі конференції, мають до 30 квітня 2015 р. надіслати електронною поштою до організаційного комітету такі матеріали:

– заявку;
– текст статті;
– відскановану електронну копію підтвердження сплати організаційного внеску.

Назва файлу повинна відповідати прізвищу доповідача із вказівкою для заявки – Заявка, для статті – стаття, підтвердження сплати організаційного внеску – внесок

Матеріали надсилати на електронну адресу редакційної колегії: kafedravi@gmail.com

Зразок заявки

Прізвище, ім’я, по батькові учасника
Назва статті
Місце роботи (навчання), посада.
Контактний телефон (обов’язково); E-mail; поштова адреса (у разі необхідності пересилки матеріалів конференції)

Матеріали подаються українською мовою обсягом до 3 сторінок набраного на комп’ютері тексту формату А4; розмір шрифту 14, Times New Roman, через 1,5 міжрядковий інтервал (текстовий редактор WORD 6-7, у форматі RTF);

– поля зліва, згори, знизу та справа – 20 мм; абзац – 1,25 мм (в автоматичному режимі);

– ім’я та прізвище автора друкується зверху справа курсивом; нижче через 1,5 інтервали посередині симетрично до тексту – назва статті друкованими літерами; після цього через 2 інтервали – основний текст; в кінці через 2 інтервали симетрично до тексту заголовок ДЖЕРЕЛА ТА ЛІТЕРАТУРА; список літератури подається через 1 інтервал з розміром шрифту 12 у стовпчик, в порядку згадування;

– посилання на літературу виконуються у квадратних дужках [ ] з позначенням порядкового номера джерела (монографії, статті) і сторінки (аркуша) за зразком: [3, с.35], [5, арк.47];

Матеріали публікуються в авторській редакції. Відповідальність за достовірність наданої інформації, відповідність матеріалів нормам законодавства, моралі та етики, професійно-змістову коректність,правильність посилань на літературні джерела несуть автори.

Зразок оформлення тексту

Антон Вакарчук

ВОЄННІ ДІЇ НА СХОДІ УКРАЇНИ

Далі друкується текст через 1,5 міжрядковий інтервал. Посилання на літературу в тексті позначаються арабськими літерами за формою [2,с.154].

ДЖЕРЕЛА ТА ЛІТЕРАТУРА

1. Васевич Р. Російська експансія в Середній Азії / Р.Васевич. – К.: Основи, 1996. – 317 с.
2. Шаповал Ю.І. М.С. Хрущов: Нарис політичної діяльності / Ю.І. Шаповал // Український історичний журнал. – 1989. – №1. – С.103-1154.
3. Левітас Ф. Російський фактор в зовнішній політиці Богдана Хмельницького / Ф.Левітас // Історія в школі. – 2006. – березень (№ 3). – С. 4-7.
4. Центральний державний архів громадських об’єднань України (ЦДАГО України). – ф.1, оп. 1, спр.1653, 88 арк.

Учасники конференції сплачують організаційний внесок.
Організаційний внесок передбачає витрати на підготовку та друк програми та матеріалів конференції; інші організаційні витрати, пов’язані з її проведенням, і складає 100 грн.
Увага: обсяг тез не повинен перевищувати 3 сторінки. Кожна наступна, починаючи з «4», друкуватиметься за умови додаткової оплати в розмірі 25 грн за сторінку.

Оплата в гривнях відбувається шляхом поповнення карткового рахунку № 4731217104138340 в терміналах ПриватБанку. Отримувач: Стародубець Галина Миколаївна.

За відсутності квитанції, в електронному листі, що супроводжує заявку та тези, необхідно вказати ПІБ відправника, суму переказу, час переведення коштів.
Усі учасники конференції забезпечуються програмою та Матеріалами конференції у день її роботи. Пересилка відповідних матеріалів здійснюватиметься «Новою поштою» за додаткову плату на поштову адресу, вказану у заявках.

Адреса оргкомітету:
10008, вул. Велика Бердичівська, 40, Житомир,
державний університет імені Івана Франка;
історичний факультет,
кафедра всесвітньої історії.
Тел.: (096)9255839 – Анатолій Володимирович;
(093)1189906 – Галина Миколаївна;
E-mail: kafedravi@gmail.com

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *