Стажування в музеї сучасного мистецтва MoMA в Нью-Йорку

Музей сучасного мистецтва в Нью-Йорку запрошує студентів (бакалаврів, магістрів, аспірантів), а також молодих спеціалістів із досвідом роботи впродовж трьох місяців взяти участь в житті MoMA.

Стажування проходять весною, зимою та осінню. Кожного сезону музей набирає 40 учасників для роботи в наступних департаментах:

– відділ кураторів;
– відділ освіти та досліджень;
– відділ виставок та музейних колекцій;
– відділ додаткових активностей та проектів;
– відділ маркетингу та комунікацій;
– адміністративний відділ;
– відділ рітейлу.

Бути присутнім у музеї необхідно три дні на тиждень з 9:30 до 17:30.
Стажування оплачуване: за 12 тижнів програми працівник отримає $2500.

Окрім релевантного досвіду чи освіти, кандидати повинні володіти англійською мовою (результати TOEFL не потрібні). Музей допомагає іноземним судентам із подовженням J-1 Training Visa.

Заявка повинна містити:

– заповнену анкету;
– резюме;
– есе;
– рекомендаційний лист;
– перелік курсів, пройдених в університеті;
– приклади дизайнерських робіт (якщо ви плануєте потрапити до департаменту графічного дизайну, рітейлу чи маркетингу).

Документи необхідно відправляти поштою на адресу internships@moma.org. Кандидатам, які пройшли перший етап відбору, призначають телефонне інтерв’ю.

Найближче стажування пройде з 26 січня по 15 квітня 2016 року. Дедлайн прийому заявок – 23 жовтня, про результати оголосять 14 грудня.

Більш детально про стажування можна дізнатись за посиланням: http://platfor.ma/mozhlivosti/postosvita/internship-in-moma/