Міні-гранти на створення освітніх матеріалів на тему прав людини

До 18 вересня триває прийом робіт на конкурс на отримання міні-грантів в рамках проекту “ХУМРА – історії про права людини”.

Заявки приймаються електронною поштою: humra.ukraine@gmail.com до 18 вересня 2015 року.

Конкурс націлений на поліпшення іміджу прав людини, розвиток освіти в галузі прав людини з використанням професійної та непрофесійної анімації та інших інноваційних методик, а також підвищення ступеня зацікавленості діячів культури і мистецтва в соціально значущих темах.

Конкурс проходить за трьома напрямками:

– міні-гранти на створення освітніх матеріалів на тему прав людини з використанням анімації або інших інноваційних методик (друковані матеріали, відеоролик, інфографіка, серія банерів для інтернету, вірусний ролик, анімований ролик, відеодіскуссія тощо). Розмір гранту до 500 євро. Форма заявки.

– міні-гранти на організацію заходу, в т.ч. регіональної конференції / семінару / тренінгу для просвітителів / зустрічі просвітителів за тематикою прав людини або освіти в сфері прав людини з використанням анімації або інших інноваційних методик. Розмір гранту до 500 євро. Форма заявки.

– міні-гранти на проведення воркшопів зі створення непрофесійної анімації з дітьми та / або молоддю, що сприяють розвитку анімації як вектора демократизаційних процесів, різноманіття та дотримання прав людини в контексті примирення та врегулювання конфліктів. Розмір гранту до 1000 євро. Форма заявки.

До участі запрошуються:

– анімаційні студії і художники-мультиплікатори з досвідом роботи з групами дітей та / або молоді

– громадські та благодійні організації

– освітні установи

– учасники мережі просвітителів / мережі партнерів проекту ХУМРА

– громадські активісти, зацікавлені в розвитку правозахисної освіти

– педагоги, які мають досвід роботи в сфері правозахисної освіти або співпраці з правозахисними організаціями

– співробітники та волонтери російських некомерційних і благодійних організацій

– співробітники закладів культури та освіти

з Грузії, України, Білорусі та Центрального, Північно-Західного, Південного і Північно-Кавказького федеральних округів Росії.

Перевага надається:

– проектам, спрямованим на взаємодію некомерційних організацій та освітніх установ, творчих / креативних спільнот і НКО, а також іншим коопераційним проектам, спрямованим на участь різних суспільних груп

– учасникам мережі просвітителів / мережі партнерів проекту ХУМРА

Терміни проведення:

Прийом заявок від України – на електронну пошту humra.ukraine@gmail.com до 18 вересня.

Результати конкурсу будуть оголошені заявникам не пізніше 1 жовтня 2015 року.

Терміни реалізації проектів за міні-грантами: жовтень – грудень 2015 року.

Умови участі в конкурсі:

– досвід професійної діяльності в зазначеному регіоні за вказаною тематикою

– розгорнутий план створення освітніх матеріалів / заходу / воркшопу

– один заявник може претендувати на отримання міні-гранту за кількома напрямками.