Програма “Всесвітні студії” на отримання грантів на навчання за кордоном

1 лютого Фонд Віктора Пінчука розпочинає 8-й конкурсний добір учасників освітньої програми «Всесвітні студії», яка з 2009 року надає можливість талановитим молодим українським студентам та професіоналам отримати гранти на навчання за магістерськими програмами в кращих університетів світу.

Підтримка надається тим аплікантам у наступних галузях:
• аграрні науки,
• аерокосмічна інженерія,
• альтернативна енергетика,
• державне управління,
• публічне право,
• екологія та охорона навколишнього середовища.

Фонд також може розглядати заявки для отримання гранту в інших галузях, але потенційні кандидати мають представити обґрунтування доцільності підтримки навчання за обраною спеціальністю.

Обов’язковою вимогою Фонду Віктора Пінчука до усіх отримувачів грантів є зобов’язання по завершенню навчання за кордоном повернутися в Україну для роботи за фахом протягом щонайменше 5 років.

Вимоги до потенційних аплікантів:
• бути громадянами України віком до 35 років на момент вступу до університету;
• мати ступінь бакалавра, або вище, за фахом, що вимагається обраним університетом;
• бути зарахованими (з документальним підтвердженням) до складу студентів обраної магістерської програми та готовими почати навчання восени 2017 року;
• мати чіткий план застосування отриманих знань та навичок в Україні;
• мати твердий намір працювати в Україні за отриманим фахом.

Прийом документів та online-реєстрація триватиме на сайті програми worldwidestudies.org з 1 лютого до 15 травня 2017 року